O MNIE

Fot. Ivona Kaplan Modern Photography
Fot. Ivona Kaplan Modern Photography

Bez wątpienia jestem optymistką, żyję z pasją.

Kocham życie.  Kocham budzić się z rana z myślą o fascynujących wydarzeniach, planach i pomysłach, które nieustannie rodzą się w mojej głowie tuż po przebudzeniu.

Fascynuje mnie otchłań kreatywności, dzięki której moje życie ma barwy i jest odskocznią od codzienności, prozy życia.

 

Skąd wzięła się u mnie chęć pisania?  Pisałam już od najmłodszych lat – zaczęłam od wierszyków bazgranych w zeszytach, notesach, później pisząc już prozę. Z dzieciństwa pamiętam wyróżnienie, które otrzymałam od tygodnika “5.10.15”. Cóż to była wówczas za radość! Poźniej – drugie miejsce za prozę w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Fundację Starszy Brat Starsza Siostra. Jakże to miłe wspomnienia!

edyta
Fot. Ivona Kaplan Modern Photography

Jako nastolatka planowałam zostać dziennikarką. Zaczęłam nawet przygotowywać się do egzaminów na UW, tyle tylko, że … postanowiłam jednak zamieszkać w Nowym Jorku, w którym zresztą mieszkam do dziś. W maju 2014 minie już 12 lat!

Jestem mamą dwójki dzieci – całkowitych przeciwieństw, którzy są moim nieustannym natchnieniem, moją meluzyną, inspiracją.

Jestem żoną, kobietą pracującą, makijażystką z pasją, organizatorką, założycielką organizacji, obecnie właścicielką biznesu.

Jestem stuprocentową kawoszką. Dobra kawa na dzień dobry to podstawa rozpoczęcia każdego dnia.  Ci, co mnie lepiej znają, dokładnie wiedzą, co to znaczy i gdzie mnie można zawsze znaleźć – w dobrej kawiarni, gdzie mielone ziarna kawy swoją nieziemską wonią dodają mi skrzydeł… .

 

Sumując  krótko – nigdy nie mam czasu ani na nudę, ani na leniuchowanie.

Pozdrawiam Was!

Edyta Maselbas

Follow on Bloglovin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Z pasją przez życie. Witajcie!